Wymienny wkład do pieczątki do zeszytów

Czarny tusz ✓ Nietoksyczny ✓ Najprostszy sposób na oznaczanie papierowych przyborów szkolnych ✓ Uzupełnij tusz i stempluj dalej!

Pokaż więcej
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.
49 zł
49 zł

Tusz jest nietoksyczny i spełnia wszystkie normy UE. Dostępny jest w kolorze czarnym i nadaje się do stemplowania papierowych przyborów szkolnych. Można go wykorzystać do zeszytów, kart pracy, podręczników, jednym słowem wszystko, co jest wykonane z papieru. Tusz przeznaczony jest tylko dla tych, którzy zakupili nasz stempel do zeszytu.

STOSOWANIE I PRZECHOWYWANIE

Pieczątkę do zeszytów można stosować na wszystko, co jest wykonane z papieru (np. zeszyty, karty pracy, podręczniki,...) Tusz uzupełnia się raz w roku po jednej kropli do każdego otworu. Pieczątkę zawsze należy zamykać pokrywką i przechowywać ułożony na czarnej pokrywce.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jeśli nie będziesz z naszego towaru zadowolony, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów. Tusz stempla jest nietoksyczny. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że stemple to nie zabawki i powinny być stosowane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Wymienny wkład do pieczątki do zeszytów

  • Łatwe i szybkie oznaczanie przyborów szkolnych
  • Czarny nietoksyczny tusz
  • Trwałość do 20 000 wydruków
  • Łatwe do uzupełnienia kilkoma kroplami

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł