Naklejki świąteczne

Naklejki świąteczne

Naklejki imienne do oznaczania prezentów świątecznych ✓ Dzieci natychmiast rozpoznają swój prezent świąteczny po świątecznym motywie lub łatwym do odczytania imieniu ✓ Stylowe i proste oznaczanie prezentów świątecznych  ✓ Przyklejają się nawet na zakrzywionych powierzchniach  ✓ Oznaczaj prezenty świąteczne swoich dzieci pięknymi motywami świątecznymi!

Pokaż więcej

Napisz tekst na naklejkach

WYBIERZ KSZTAŁT NAKLEJKI

WYBIERZ MOTYW

Wybierz kombinację kolorów

Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.

Wybierz rozmiar opakowania

Standardowe

35 naklejki

49 zł

Najlepsza oferta

105 naklejki

89 zł

oszczędzasz 58 zł

Stwórz świąteczną atmosferę pod choinką za pomocą zwykłego papieru do pakowania, wstążki i świątecznych naklejek z pięknymi świątecznymi wzorami. Nawet najmłodsze dzieci rozpoznają swój prezent po świątecznym motywie. Wystarczy nakleić i każde dziecko od razu rozpozna swój prezent pod choinką.

Stosowanie i usuwanie

Nakładanie naklejek jest bardzo proste. Wystarczy odkleić naklejkę od arkusza i przykleić. Dzięki mocnemu klejowi naklejki trzymają się nawet na zakrzywionych powierzchniach. 

Satysfakcja gwarantowana

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszego towaru, wymienimy go na inny lub zwrócimy Ci pieniądze. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA czy ftalanów. Wszystkie nasze produkty spełniają wszystkie normy UE, dlatego są odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że naklejki nie są zabawkami i powinny być naklejane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Naklejki świąteczne

  • Nadaje się do oznaczania prezentów świątecznych
  • Duży wybór motywów świątecznych
  • Stylowe i proste etykietowanie prezentów świątecznych
  • Przywiera nawet na zakrzywionych powierzchniach

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł