Pieczątka na zeszyty

Pieczątka na zeszyty

Pieczątka z imieniem i obrazkiem do oznaczania papierowych przyborów szkolnych ✓ Wystarczy zdjąć pokrywkę i zacząć pieczętować ✓ Stempel wytrzymuje do 20 000 odcisków ✓ Ostemplujcie wspólnie z dziećmi przybory szkolne i bawcie się przy tym znakomicie!

Pokaż więcej

NAPISZ TEKST NA PIECZĄTKĘ

WYBIERZ MOTYW

  • Transport Transport
  • Zwierząt Zwierząt
  • Natura Natura
  • Sport Sport
  • Żywność Żywność
  • Inny Inny
  • Brak motywu Brak motywu
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.
89 zł
89 zł

Pieczątka do zeszytów nadaje się dla osób szukających szybkiego i łatwego sposobu na oznaczenie papierowych przyborów szkolnych. Można ją wykorzystać do oznaczenia zeszytów, kart pracy, podręczników, jednym słowem wszystkiego, co jest wykonane z papieru. Wystarczy zdjąć pokrywkę i rozpocząć stemplowanie. Jest to tak łatwe, że poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci. Dzieci łatwiej rozpoznają ostemplowane przybory szkolne z ulubionym obrazkiem. 

Polecamy połączenie pieczątki na zeszyty z uniwersalnymi czarno-białymi naklejkami, ponieważ można wybrać ten sam motyw dla naklejek i dla pieczątek do tkanin. Uniwersalne czarno-białe naklejki mogą być przy tym stosowane na materiałach, na których pieczątka się nie odbija (pudełka na jedzenie, ołówki, butelki z piciem, ubrania itp.) 

STOSOWANIE I PRZECHOWYWANIE

Pieczątki można używać na wszystkim, co jest wykonane z papieru (np. zeszyty, karty pracy, podręczniki,...) Pieczątkę zawsze należy zamykać pokrywką, przechowywać ułożony na czarnej pokrywce.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jeśli nie będziesz z naszego towaru zadowolony, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów. Tusz stempla jest nietoksyczny. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że stemple to nie zabawki i powinny być stosowane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł