Wymiana płytki

Aby wymienić nową płytkę stempla do tkanin, zdejmij górną część pieczątki pociągając ją do góry, naciśnij stempel i oryginalna płytka wypadnie. Nałóż górną część stempla i włóż nową płytkę w miejsce oryginalnej. Naciśnij stempel w dół, a nowa płytka zatrzaśnie się na swoim miejscu. Następnie zrób kilka próbnych wycisków, aby pozbyć się nadmiaru tuszu na nowej płytce.

Uzupełnianie tuszu do pieczątki

Stempel zawiera szybkoschnący tusz, który ma naturalną tendencję do wysychania. Jeśli nie będzie regularnie uzupełniany przynajmniej co 3 miesiące, to stempel prędzej czy później wyschnie.

Zdejmij górną część pieczątki pociągając do góry, naciśnij stempel, a oryginalna płytka wypadnie. Wystarczy wlać 2 krople do każdego otworu, co daje w sumie 6 kropli. 

Załóż z powrotem górną część stempla, włóż płytkę na swoje pierwotne miejsce. Naciśnij pieczątkę, to przytrzyma płytkę tam gdzie powinna być. Następnie zrób kilka próbnych wycisków, aby pozbyć się nadmiaru tuszu na nowej płytce.

Samouczek wideo

UWAGA

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów, tusz pieczątki jest nietoksyczny. Wszystkie nasze produkty spełniają wszystkie normy UE, dlatego są odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że pieczątki to nie zabawki i powinny być stosowane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.