Naklejki imienne na ubranie

Naklejki imienne na ubranie

Naklejki imienne na ubrania z szeroką ofertą dziecięcych motywów ✓ Wodoodporne, nadają się do pralki i suszarki ✓ Bardzo odporne na ścieranie ✓ Łatwe do usunięcia w razie potrzeby ✓ Przykleja się do metki z instrukcją prania lub z logiem producenta, nie bezpośrednio na tkaninę ✓ Wystarczy po prostu odkleić i przykleić ✓ Wybieraj z szerokiej gamy motywów nie tylko dla dzieci!

Pokaż więcej

Napisz tekst na naklejkach

WYBIERZ KSZTAŁT NAKLEJKI

WYBIERZ MOTYW

Wybierz kombinację kolorów

Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.

Wybierz rozmiar opakowania

Standardowe

48 naklejki

59 zł

Najlepsza oferta

144 naklejki

99 zł

oszczędzasz 78 zł

Naklejki z imionami na ubranie są idealne do szybkiego i łatwego oznaczania ubrań do przedszkola, szkoły, na obóz, do sanatorium, czy też na zajęcia sportowe albo inne. Wystarczy nakleić je na metkę z informacjami o odzieży. Jest to tak proste, że nawet dzieci same sobie z tym poradzą. Dzięki naklejkom na ubrania nie będzie już trzeba szukać zgubionych lub zamienionych ubrań. Wybierz z naszej szerokiej oferty kolorowych motywów!

APLIKACJA I USUWANIE

Naklejki z imieniem na ubrania przeznaczone są do naklejania wyłącznie na nylonowe metki odzieżowe (metki, etykiety z informacją o praniu), nie utrzymają się bezpośrednio na ubraniu. Jeśli nie masz metek na ubraniach, polecamy nasze naprasowanki z imionami lub stempel do tkanin. Naklejki na ubrania można usunąć, po prostu je odklejając. Dla jeszcze łatwiejszego usunięcia można użyć suszarki do włosów, która podgrzeje i poluzuje klej.

PRANIE I SUSZENIE

Ubrania z tak przyklejonymi naklejkami można prać w pralce i suszyć w suszarce. Zalecamy pranie w temperaturze nie większej niż 40 stopni przy 800 obrotach. Zawsze należy odczekać co najmniej jeden dzień po przyklejeniu, aby klej mógł odpowiednio wyschnąć. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jeśli nie będziesz z naszego towaru zadowolony, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości, trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów, tusz pieczątki jest nietoksyczny. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że naklejki to nie zabawki i powinny być naklejane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Naklejki imienne na ubranie

  • Łatwa aplikacja na nylonowe metki na odzieży
  • Nadaje się do łatwego i szybkiego znakowania odzieży
  • Nadaje się do pralki i suszarki
  • Jakość i trwałość, której możesz zaufać

Instrukcja aplikacji naklejek

  1. Naklejkę naklejać na powierzchnię wolną od brudu i tłuszczu
  2. Odkleić naklejkę z arkusza i mocno docisnąć do metki z instrukcją na ubraniu.
  3. Wygładzić narożniki i ewentualne pęcherzyki powietrza.
  4. Przed włożeniem do pralki należy pozostawić naklejkę po naklejeniu do wyschnięcia na 24 godziny.
  5. Należy pamiętać, że naklejki to nie zabawki i powinny być naklejane przez osobę dorosłą.

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł