Permanentny marker do naklejek

Odpowiedni do naklejek z możliwością opisu √ Na naklejce można napisać cokolwiek, np. imię, datę, wiadomość itp. √ Tekst można z naklejki usunąć za pomocą wody √ Opisz swoje rzeczy szybko i łatwo!

Pokaż więcej
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.
4 zł
4 zł

Wystarczy napisać na naklejce markerem nazwę, datę ważności lub cokolwiek innego i od razu wszystko jest dobrze opisane. A gdy aktualny opis będzie już zbędny, można tekst zmyć i zastąpić innym opisem. Marker permanentny jest na bazie alkoholu, więc można zetrzeć go z naklejki szmatką zmoczoną w alkoholu. Nadaje się do naszych naklejek z możliwością opisu. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jeśli nie będziesz z naszego towaru zadowolony, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości, trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów, tusz pieczątki jest nietoksyczny. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że naklejki to nie zabawki i powinny być naklejane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Permanentny marker do naklejek

  • Do naklejek z możliwością opisu
  • Usuwalne za pomocą alkoholu
  • Odpowiednie do użytku domowego i biurowego
  • Łatwa aplikacja

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł