Pieczątki na ubrania

Pieczątki na ubrania

Pieczątka z imieniem i obrazkiem do oznaczania dziecięcych ubrań ✓ Wystarczy zdjąć pokrywkę i rozpocząć stemplowanie ✓ Wodoodporny, nadający się do pralki i suszarki ✓ Jedno odbicie pieczątki wytrzyma do 30 prań ✓ Stempel wytrzymuje do 1000 odbić, z wkładem zapasowym do 6000 odbić ✓ Tusz należy uzupełniać co 3 miesiące ✓ Stemplowanie ubrań do doskonała zabawa!

Pokaż więcej

NAPISZ TEKST NA PIECZĄTKĘ

WYBIERZ MOTYW

 • Transport Transport
 • Zwierząt Zwierząt
 • Natura Natura
 • Sport Sport
 • Żywność Żywność
 • Inny Inny
 • Brak motywu Brak motywu
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.
99 zł
99 zł

Pieczątka do ubrań przyda się tym, którzy szukają prostego i szybkiego sposobu na oznaczenie ubrań do przedszkola, szkoły, na obóz, do sanatorium lub na przykład na zajęcia sportowe i inne. Wystarczy zdjąć pokrywkę i odbić stempel w dowolnym miejscu na ubraniu. Jest to tak łatwe, że poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci. Łatwiej także rozpoznają ostemplowane ubrania z ulubionym obrazkiem.

W pieczątce jest czarny tusz, co oznacza, że będzie widoczny na ubraniach jaśniejszych lub na metce. Jeśli szukasz sposobu oznaczania ciemnych ubrań, polecamy użycie naklejek z imionami na ubrania lub naprasowanek na ubrania . Zalecamy łączenie pieczątki do tkanin z uniwersalnymi czarno-białymi naklejkami, ponieważ można wybrać ten sam motyw dla naklejek i dla stempla. Uniwersalne czarno-białe naklejki mogą być przy tym stosowane na ciemnych ubraniach i materiałach, gdzie stempel nie odciska się lub nie jest widoczny. 

APLIKACJA I USUWANIE

Pieczątkę można zastosować w dowolnym miejscu na ubraniu. Można jej używać na większości tkanin. Gładkie, chłonne materiały są bardziej odpowiednie niż np. polar. Odcisk stempla przy praniu stopniowo spiera się z tkaniny. Jeśli jednak konieczne jest usunięcie go natychmiast, należy użyć mydła żółciowego. Stempel zawsze należy zamykać pokrywką, przechowywać ułożony na czarnej pokrywce i zapakowany w dołączoną zamykaną torebkę. Stempel zawiera szybkoschnący tusz, dlatego należy go uzupełniać co 3 miesiące. Wystarczą dwie krople do każdego otworu, czyli w sumie 6 kropli. 

PRANIE I SUSZENIE

Stemplowane ubrania można prać w pralce i suszyć w suszarce. Odcisk wytrzyma do 30 prań w zależności od detergentów, wody itp. A gdy spierze się z ubrania, wystarczy ponownie je ostemplować.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jeśli nie będziesz z naszego towaru zadowolony, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów. Tusz do pieczątek jest nietoksyczny, posiada atest na kontakt ze skórą człowieka. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że stemple to nie zabawki i powinny być stosowane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Pieczęć do tkanin

 • Łatwa aplikacja bezpośrednio na tekstylia
 • Jedna naklejka wytrzymuje do 30 prań
 • Trwałość stempla do 1000 oznaczeń 
 • Nietoksyczny tusz certyfikowany do kontaktu z ludzką skórą

Instrukcja aplikacji naklejek

 1. Umieścić ubranie na twardej powierzchni (np. na stole).
 2. Zdjąć ze stempla czarną pokrywkę i odcisnąć stempel na ubraniu.
 3. Założyć czarną pokrywkę z powrotem na stempel. Pozwala to zapobiec jego wysychaniu.
 4. Przed praniem pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.
 5. Przechowywać stempel położony na czarnej pokrywce.

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł