Próba - Samochód

Chcesz sprawdzić jakość naszych folii tekstylnych, na których drukujemy nasze naklejki ścienne? Chcesz zobaczyć, jakie kolory mają w rzeczywistości poszczególne naklejki? Chcesz przetestować jak nasze naklejki ścienne utrzymają się w Twoim pokoju? Zamów nasze próbki, abyś mógł sprawdzić jakość naszych naklejek. 

Pokaż więcej
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.
Samochody i drogi

+ 249 zł

4 zł
4 zł

Próbka naklejki na ścianę

Nasze naklejki na ścianę drukowane są na wysokiej jakości foliach tekstylnych, które bardzo dobrze przylegają do każdej ściany. Ich wielką zaletą jest to, że można je wielokrotnie przyklejać i odklejać bez utraty przyczepności. Nie trzeba się więc martwić, że naklejki zostaną przyklejone krzywo. Po prostu można przyklejać je tak długo, aż efekt okaże się zadowalający. Potem wystarczy docisnąć naklejki do ściany i wygładzić pęcherzyki powietrza. Klej na naklejce aktywuje się dopiero po pewnym czasie i naklejka się przykleja.

Poszczególne motywy na naszych próbkach są zmniejszonymi wersjami rzeczywistych naklejek z naszej oferty. Jeśli rozważasz zakup naszych naklejek na ścianę, ale wolisz je najpierw wypróbować, wystarczy zamówić próbki i odkryć ich zalety. Jesteśmy przekonani, że próbki przekonają wszystkich o wysokiej jakości naszych naklejek.

Łatwe do przyklejenia w ciągu kilku minut

Naklejki na ścianę Mama Labels to doskonały sposób na szybkie i łatwe udekorowanie i upiększenie pokoju dziecka. Piękne motywy, które przygotowały dla was nasze graficzki, będą się wyróżniać w każdym dziecięcym pokoiku, a pociechy będą się w nim czuły miło i komfortowo. Przyklejenie do ściany jest bardzo proste i na pewno dacie sobie z tym radę.

Niektóre naklejki są jednak na tyle duże, że manipulowanie nimi może być dla jednej osoby zbyt trudne, dlatego w przypadku większych naklejek zalecamy, aby w przyklejaniu uczestniczyły dwie osoby. Z mniejszymi elementami można sobie łatwo poradzić samemu. Jeśli naklejki przykleją się krzywo, nic się nie stanie. Klej na naklejkach pozwala na ich wielokrotne przyklejanie i odklejanie. Naklejki są drukowane na specjalnej folii, która jest bardzo trwała, więc nie musisz się martwić o uszkodzenie naklejek. Nie musisz się również martwić, że usunięcie folii ze ściany pozostawi resztki kleju i uszkodzi tynk na ścianie.

Szybka dostawa

Naklejki zostaną wysłane w ciągu 3 dni w twardej tubie, co zapobiegnie uszkodzeniom podczas transportu.

Przyklejanie do ściany

Większe naklejki lepiej przykleić na ścianę we dwóch, mniejsze można po prostu samemu nakleić na ścianę

Nie udało się? Nie szkodzi

Możesz wielokrotnie przyklejać i odklejać naklejki, a gdy będziesz zadowolony z wyniku, dociśnij naklejki do ściany

Udekoruj cały pokój

Naklejki są stosunkowo duże, zestaw wystarcza na udekorowanie jednej ściany i całego pokoju dziecięcego

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł