Uniwersalne czarno-białe naklejki

Uniwersalne czarno-białe naklejki

Czarno-białe naklejki z obrazkiem i tekstem ✓ Przydatne do znakowania odzieży (na metce, nie na tkaninie), zabawek, sprzętu sportowego, przyborów szkolnych, pudełek na drugie śniadanie, butelek z napojami itp ✓ Idealne uzupełnienie dla naszego stempla do tkanin ✓ Wodoodporne, trwałe ✓ Nadają się do pralki, suszarki, zmywarki i mikrofalówki ✓ Trzymają się nawet na zakrzywionych powierzchniach ✓ Wystarczy odkleić i przykleić ✓ Koniec z gubieniem rzeczy!

Pokaż więcej

Napisz tekst na naklejkach

WYBIERZ MOTYW

 • Transport Transport
 • Zwierząt Zwierząt
 • Natura Natura
 • Sport Sport
 • Żywność Żywność
 • Inny Inny
 • Brak motywu Brak motywu
Zamów już dziś, a my dostarczymy 1. - 6.12.

Wybierz rozmiar opakowania

Standardowe

90 naklejki

79 zł

Najlepsza oferta

270 naklejki

159 zł

oszczędzasz 78 zł

Uniwersalne czarno-białe naklejki z tekstem i obrazkiem są idealne do łatwego i szybkiego oznaczania ubrań do przedszkola, do szkoły, na obóz, do sanatorium lub na przykład na zajęcia sportowe i inne. Wystarczy nakleić je na metkę z informacjami o odzieży. Te naklejki nie są laminowane, więc są bardzo cienkie i na ubraniach wcale sie ich nie czuje. Są świetnym uzupełnieniem naszych stempli do tkanin, ponieważ można użyć tego samego motywu, co na pieczątce. 

Uniwersalne czarno-białe naklejki są bardzo trwałe i dobrze trzymają się wszystkiego, nawet zakrzywionych powierzchni. Dlatego można ich używać nie tylko na ubrania, ale także na zabawki, sprzęt sportowy, pudełko na jedzenie, torbę szkolną, albo na przykład na piórnik i inne przybory szkolne.

NAKŁADANIE I USUWANIE

Nakładając te naklejki na ubrania, należy naklejać je tylko na nylonowe metki odzieżowe (metki, metki z informacjami o praniu). Bezpośrednio na ubraniu nie będą się trzymały. Naklejki na ubrania można usunąć, po prostu je odklejając. Dla jeszcze łatwiejszego usunięcia można użyć suszarki do włosów, która podgrzeje i poluzuje klej.

Jeśli na ubraniach nie ma metek, polecamy nasze naprasowanki z imionami lub stemple do tkanin.

PRANIE I SUSZENIE

Ubrania z tak przyklejonymi naklejkami można prać w pralce i suszyć w suszarce. Zalecamy pranie w temperaturze nie większej niż 40 stopni przy 800 obrotach. Rzeczy z naklejkami można myć w zmywarce. Zawsze jednak należy odczekać co najmniej jeden dzień po przyklejeniu, aby klej mógł odpowiednio wyschnąć. 

Naklejki z imionami są bardzo trwałe i przy odpowiednim obchodzeniu się z nimi będą służyć bardzo długo. Powierzchnia naklejek nie jest jednak laminowana, więc motyw na naklejce może się z czasem zarysować, jeśli będzie narażony na nadmierne tarcie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i zawsze staramy się wyjść naprzeciw naszym klientom. Jeśli nie będziecie z naszego towaru zadowoleni, wymienimy go na inny lub zwrócimy pieniądze. 

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości i trwałego materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, BPA ani ftalanów. Tusz do pieczątek jest nietoksyczny, posiada atest na kontakt ze skórą człowieka. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie normy UE, są więc odpowiednie dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że naklejki to nie zabawki i powinny być naklejane przez osobę dorosłą lub pod jej nadzorem.

Uniwersalne czarno-białe naklejki

 • Łatwa aplikacja na nylonowe metki na odzieży
 • Nadaje się do łatwego i szybkiego znakowania odzieży
 • Nadaje się do pralki i suszarki
 • Jakość i trwałość, której możesz zaufać

Naklejki z imieniem twojego dziecka do szkoły i przedszkola

Przyjazne dla dzieci i środowiska
Nadają się do prania w pralce i do suszarki
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Satysfakcja gwarantowana w 100%
Super szybka dostawa
Przyjazna obsługa klienta
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł